Blog - MaZaro Magdalena Zarożna
blog
Skóra przetłuszczająca się

Do skóry przetłuszczającej się rekomendujemy kurację przeciwtrądzikową, którą polecamy zarówno Paniom, jak i Panom. Zobacz tutaj Share This:

WIĘCEJ
nowości, promocje
Akcja ZDRAPKA

Dołączyliśmy do „Akcji Zdrapka”! Wykonując w naszym salonie koloryzację L’Oréal Professionnel otrzymają Państwo zdrapkę, pod którą kryje się upominek KAŻDA zdrapka wygrywa. Zapraszamy do zapisu! Share This:

WIĘCEJ
nowości
Solarium – nowe lampy

Dbając o dobro naszych  Klientek i Klientów zamontowaliśmy nowe lampy w naszym solarium. Tylko teraz koszt 1 minuty to TYLKO 1,20 zł. Share This:

WIĘCEJ
blog, nowości
Antidotum na starzenie się skóry

BEZINWAZYJNA ALTERNATYWA BOTOKSU Nowoczesne zabiegi kosmetyczne dostępne w naszym salonie to idealne antidotum na starzenie się skóry. Dzięki bogatym składnikom takim jak: jad węża, śluz ślimaka, jaskółcza ślina oraz pajęczy jedwab, zabieg zapobiega powstawaniu zmarszczek i ujędrnia skórę poprzez hamowanie skurczy mięśni. Stymuluje naturalny potencjał rozwoju komórek skóry, zapewniając pogrubienie ścieńczałej i wiotkiej cery. Ekstrakt […]

WIĘCEJ
promocje
Naturalnie i olśniewająco

Na przedłużanie rzęs decydują się najczęściej Panie, które mają krótkie i przerzedzone rzęsy. Efekt zabiegu olśniewa. Zmiana jest bardzo widoczna, a jednocześnie rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Na zdjęciu Klientka salonu przed i po zabiegu. Teraz promocja na przedłużanie rzęs. Sprawdź sama   Share This:

WIĘCEJ
blog
Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna z pielęgnacją

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja, nieosiągalna dla innych metod kosmetologicznych. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują kolagen i elastynę. W ciągu minuty powstaje około 70 000 mikrokanalików, przez które wnika […]

WIĘCEJ
blog
Keratynowe prostowanie włosów

Keratyna – naturalny budulec włosów. Jej utratę wywołują między innymi promienie UV, farbowanie, nadmierna stylizacja gorącymi urządzeniami. Share This:

WIĘCEJ